Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

O nás

Naše malá rodinná firma je tu pro vás od roku 2011. Zaměřujeme se především na dvojkola. Z naší nabídky si vybere každý. Máme nejširší nabídku tandemů v České republice od základních modelů až po exkluzivní tandemy s vysokou výbavou. Můžete si vyzkoušet jízdu na nich a poznat nový rozměr cyklistiky.  V případě zájmu Vám dvojkolo sestavíme na míru.

 

Nabídku postupně rozšiřujeme a tak si lze u nás půjčit normální kola, koloběžky, střešní boxy nebo třeba cyklovozíky. Od července 2017 jsme se přestěhovali do nových prostor v Jílovicích. Tato malá obec ležící mezi Třeboní, Novými Hrady a Borovanami je obklopena cyklostezkami a typickou jihočeskou krajinou.

Proč si půjčit dvojkolo neboli tandem?

Dvojkolo je ideální na cestování nebo projížďky v sudém počtu lidí. Je jedno, jestli jeden je silnější, nebo ne. Na tandemu se síly vyrovnají a můžete si to svobodně šlapat krajinou.

Při společné jízdě se skvěle mezi sebou komunikuje!!! Jeden druhého velmi dobře slyší, aniž byste museli jet souběžně jako na normálním kole. Rovněž ten vzadu může nerušeně pozorovat krajinu kolem sebe a vychutnávat si ji plnými doušky. Odpor vzduchu je taky skvělá věc. Vždy jsem měl problém „udržet” někoho za sebou v „tunelu“. Buď jsem jel pomalu já, nebo on(a). Na dvojkole tyto záležitosti řešit nemusíte.

Každý se na Vás rád podívá :-) O výhodách pro nějak handicapované lidi není třeba ani hovořit. 

Prostě nezbývá nic jiného než říct:
!!! MUSÍTE TO VYZKOUŠET !!!

Více o technice jízdy na dvojkolech na stránce www.dvojkolo.cz

by Αεροπορικα Εισητηρια